Site Loader

W życiu Scarlet O’Hara przychodzi taki moment, kiedy musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze: miłość, czy szczęście. Wszystko, czego do tej pory pragnęła, ulega kolejnej próbie, kiedy jej mąż Ashley Wilkes oświadcza się innej kobiecie. Scarlet jest zrozpaczona i zdradzona, ale nie może pozwolić, aby cokolwiek ją powstrzymało. Musi walczyć o to, co kocha najbardziej.

Ashley Wilkes to mąż Scarlet O’Hara, który oświadcza się innej kobiecie. Jest ona zrozpaczona i zdradzona, ale nie może pozwolić, aby cokolwiek ją powstrzymało. Musi walczyć o to, co kocha najbardziej. Scarlet O’Hara jest bohaterką powieści “Niezłomne serce: Szczęście Scarlet”. Jest ona zrozpaczona i zdradzona przez męża, ale nie może pozwolić, aby cokolwiek ją powstrzymało. Musi walczyć o to, co kocha najbardziej.

Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2 (tania książka) to drugi tom powieści Mona Kasten o bohaterce Scarlet O’Hara. Jest ona zrozpaczona i zdradzona przez męża, ale nie może pozwolić, aby cokolwiek ją powstrzymało. Musi walczyć o to, co kocha najbardziej.

Niezłomne serce: Scarlet ocalona

Scarlet wciąż żyje, ale jej serce jest złamane. Wydarzenia ostatnich dni doprowadziły ją do skraju wytrzymałości. Zdradzona przez chłopaka, którego kochała, i porzucona przez rodzinę, której nigdy nie miała, Scarlet czuje się jakby cały świat był przeciwko niej. W takim stanie duchowym nie może sięgnąć po pomoc, której tak bardzo potrzebuje. Na szczęście ma jeszcze jedną osobę, która jest gotowa jej pomóc – przyjaciela ze szkoły, Aiden’a.

Aiden jest jedyną osobą, która rozumie Scarlet i wie, czego ona potrzebuje. Jest gotowy pomóc jej w każdej sytuacji. Kiedy Scarlet popada w depresję, Aiden staje się jej aniołem stróżem. Jest przy niej, kiedy potrzebuje go najbardziej. Dzięki temu Scarlet ma siłę, aby walczyć o lepsze jutro.

Niezłomne serce: Tom 2 – Scarlet szczęśliwa

Scarlet jest szczęśliwa, ponieważ odnalazła miłość swojego życia. Wcześniej miała problemy z otwarciem się na innych, ale dzięki temu, że poznała Toma, udało jej się to zrobić. Teraz czuje się bezpieczna i kochana. Jest szczęśliwa, że może być z kimś, kto ją rozumie i kocha taką, jaka jest.

Post Author: Daniel