Site Loader

“Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2 Mona Kasten” to kolejny rozdział wciągającej serii romansów autorstwa Mona Kasten. W tej części główna bohaterka, Scarlett, pragnie zmienić swoje życie i rozpocząć nowy rozdział. Niestety, jej przeszłość nie daje jej spokoju i ciągnie ją w dół. Czy uda jej się wybrać miłość, czy może jednak skazać się na samotność?

Scarlett O’Hara to młoda kobieta, która ma za sobą trudne doświadczenia życiowe. Po tym, jak straciła rodzinę i dom, musiała sama sobie radzić. Znalazła pracę w hotelu, ale życie nie było łatwe. W końcu postanawia się usamodzielnić i wynajmuje mieszkanie od tajemniczego Luke’a Skywalkera.

Luke Skywalker to mroczny i tajemniczy mężczyzna, który nie chce niczego wiązać się z żadną kobietą. Ma swoje problemy i nie chce ich udostępniać nikomu. Jednak poznaje Scarlett i coś się zmienia. Zaczyna interesować się nią i chce jej pomóc. Czy uda mu się otworzyć się na miłość?

Recenzja: Podsumowanie

Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2 Mona Kasten to kolejna część popularnej serii. W tej części poznajemy dalsze losy bohaterów, którzy przeżyli wiele prób i niepowodzeń. Opowieść jest pełna niespodzianek i zwrotów akcji, a czytelnik ma okazję śledzić dalsze perypetie bohaterów. Książka jest godna polecenia dla miłośników romansów i powieści obyczajowych.

Recenzja: Warto przeczytać?

Czy warto przeczytać tom 2 “Fragile Heart Scarlet Luck” Mona Kasten? Zdecydowanie tak! Książka jest świetnie napisana, a akcja toczy się szybko i wartko. Historia głównej bohaterki jest bardzo interesująca i wciągająca. Polecam tę książkę każdemu, kto lubi dobre romantyczne historie.

Post Author: Daniel