Site Loader

Czytelniczka Mona Kasten nie mogła przestać czytać książki “Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2” i zdecydowała się napisać recenzję.

“Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2” to kontynuacja bestsellerowej powieści “Fragile Heart Scarlet Luck Tom 1”. Jest to historia o miłości, przyjaźni i rodzinie, która porusza czytelników na całym świecie.

“Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2” jest tak samo wciągająca jak pierwsza część. Czytelnicy będą śledzić dalsze losy bohaterów, którzy są tak realni, że aż trudno uwierzyć, że to fikcja. Książka porusza tematy, które są bliskie wszystkim ludziom: miłość, przyjaźń, rodzina. Dzięki temu każdy może się zidentyfikować z bohaterami i ich historią.

Polecam tę książkę wszystkim miłośnikom romansów, ale także tym, którzy lubią dobrze napisane historie o normalnych ludziach.

Czytelniczka Mona Kasten

Mona Kasten jest autorką powieści “Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2”. Powieść ta opowiada o dziewczynie, która pragnie odnaleźć miłość. Dziewczyna ta nazywa się Scarlet i mieszka w małym miasteczku. Wszyscy wiedzą, że jest ona bardzo delikatna i wrażliwa. Dlatego też nikt nie chce jej zranić. Wszyscy boją się, że mogliby jej zrobić krzywdę. Jednak Scarlet nie może znieść tego, że nikt jej nie chce. Jest bardzo samotna i czuje się bardzo źle. Pewnego dnia postanawia wyjechać do dużego miasta, aby tam szukać miłości. Niestety, w dużym mieście jest jeszcze trudniej o miłość niż w małym miasteczku. Scarlet spotyka tam wielu różnych ludzi, ale żaden z nich jej nie pasuje. Wszyscy są dla niej zbyt brutalni i bezlitosni. W końcu Scarlet spotyka chłopaka, który się jej podoba. Chłopak ten ma na imię William i jest bardzo delikatny i wrażliwy. Scarlet czuje się do niego bardzo przywiązana i myśli, że to może być ten jedyny. Niestety, okazuje się, że William ma problemy ze swoją ex-dziewczyną i Scarlet jest tylko dodatkiem do tego problemu. Scarlet jest bardzo rozczarowana i załamana tym faktem. Nie może uwierzyć, że tak się stało. Jest bardzo zraniona i czuje się bardzo źle. Powróciła do swojego małego miasteczka i postanawia nigdy więcej nie szukać miłości.

Czytelniczka Mona Kasten o Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2

Czytelniczka Mona Kasten o Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2. “Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2 szybka wysyłka” to kolejna część serii “Scarlet Luck” autorstwa Mona Kasten. Jest to historia o dziewczynie, która przeżywa wiele prób i jest bardzo wrażliwa na swoje otoczenie. W tej części dziewczyna spotyka nowego chłopaka, który wydaje się być idealny. Niestety, okazuje się, że nie jest taki idealny, jak się wydawało. Dziewczyna musi zmierzyć się ze swoimi demonami i odnaleźć prawdziwą miłość.

Fragile Heart Scarlet Luck Tom 2″ to książka, która porusza wiele ważnych tematów. Jest to historia o dorastaniu, miłości i poszukiwaniu siebie. Dziewczyna musi poradzić sobie z wieloma problemami i pokonać wiele przeszkód. Książka jest napisana bardzo dobrze i jest bardzo wartościowa. Polecam ją każdemu, kto lubi dobre książki.

Post Author: Daniel